Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Ekotek iklimlendirme ismiyle yola çıkan Mecist Mühendislik (Mechanical Of İstanbul) öncü olarak sahadaki çözüm ortaklarından Daikin Klima Bayiliği Satış Grubunda Lider olmakla birlikte 10 yıldır Mekanik Taahhüt Tesisat ve Proje olarak ta hizmet vermektedir.


Başta Endüstriyel Tesisler, Fabrikalar, Alışveriş Merkezleri, Yüksek yapılı binalar, Oteller, Hastaneler, İş Merkezleri, Havaalanları, Metro İstasyonları gibi özel ve spesifik bir çok alanda Mekanik Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, İklimlendirme, Yangın Söndürme, Sıhhı Tesisat, Klima, Biyogaz ve Doğalgaz konularında faaliyet gösteren Proje, Teklif, Uygulama, Mühendislik ve Taahhüt firmasıdır.


Mecist, gerek yurt içi, gerekse yurt dışı tüm uygulama ve taahhütlerinde kalite ve garanti güvencesini verebilen ve kesin teslim sonrası gerekli bakım ve teknik servis hizmetini kesintisiz ve sürekli sunarak satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutan müşteri odaklı firmadır. Mecist, proje gurubu olarak geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de, en basitinden en karmaşık projelerdeki tesisat sorunlarına bulunduğumuz çağın ötesinde mimarlık ve mühendislik hizmetleri sunarak “ MİMARLIK ve MÜHENDİSLİK DÜNYASINA” kalıcı çözümler vermeye devam edecektir.


Mecist, Ana ilke olarak önce mühendislik, kalite, verimlilik, güvenirlilik, çağdaş bilgi ve teknolojiyi esas alarak yoluna devam edecektir.

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0216) 225 00 84

TEKLİF AL